قرعه کشی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا بعد از ظهر امروز در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، ابراهیم خواری در دور نخست به مصاف اودیت از هند می‌رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با برنده مبارزه آلماز سامانبکوف دارنده نقره آسیا از قرقیزستان و ال آنی از عراق کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۱۵ نفر برگزار می‌شود، رضا اطری در دور نخست با کایسی تانابه از ژاپن پیکار می‌کند و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف برنده جمشید شریف اف از تاجیکستان و نماینده سریلانکا می‌رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۱۶ نفر شرکت کرده اند، رحمان عموزاد در دور اول با اولوکبک ژولدوشبیکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با برنده سئون هو یو از کره جنوبی و چارلز از سریلانکا مصاف می‌دهد.

دیگران خوانده اند:  مدافع یوونتوس جانشین ستاره مصدوم تیم ملی ایتالیا شد

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده مبارزه میان شی جیان ژو از چین و علی بک عثمان اف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۶ نفر شرکت کرده اند، حسین ابوذری در دور اول با ظفربک اوتاخانوف دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان محمد اولله از پاکستان و یونگ نام سو از کره شمالی می‌رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که با رقابت‌های آن با حضور ۱۴ کشتی گیر برگزار می‌شود، محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان اوزبردیف از ترکمنستان و خیدیر سیف الدین اف از بحرین می‌رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۲ شرکت کننده دارد، هادی وفایی پور در دور اول با ینگ ووتی ازکامبوج کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف عظمت دولتبیکوف دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان می‌رود.

دیگران خوانده اند:  پیروزی ازبکستان با درخشش ستاره‌های سرخابی‌ها

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، امیرحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف ساتوشی میورا از ژاپن می‌رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با شوهی گانگ از چین روبرو خواهد شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۱ نفر شرکت کرده اند، محمدحسین محمدیان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با باتزول اولزیسایخان دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که رقابت‌های آن با حضور ۱۱ نفر برگزار می‌شود، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان زمان انور از پاکستان و کومار آنیروده هند می‌رود.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

پنج شنبه ۲۳ فروردین ماه:

ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

دیگران خوانده اند:  اطلاعیه کمیته اخلاق درباره پرونده فساد در فوتبال

جمعه ۲۴ فروردین ماه:

ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه ۲۶ فروردین ماه:

ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۳۰: قرعه کشی تمامی اوزان کشتی فرنگی

دوشنبه ۲۷ فروردین ماه:

ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه ۲۸ فروردین ماه:

ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت قرقیزستان با ایران دو ساعت و نیم است به طوری که ساعت ۱۱ به وقت قرقیزستان، ساعت ۸:۳۰ به وقت ایران است.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *