به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید مهدی صباغ شهردار منطقه یک در جلسه هماهنگی طرح سراسری ساماندهی آسیب‌های اجتماعی گفت: محدوده میدان تجریش یکی از نقاط مورد توجه معتادان متجاهر بوده که با اقدامات اجرا شده در سال گذشته بسیاری از مشکلات حضور آنها حل شده است که می‌توان به روشنایی مسیر پیاده راه مقصودبیک اشاره کرد که مانع حضور معتادان شده است.

وی افزود: در سال گذشته در زمان ورود به منطقه یک شاهد حضور بسیاری از معتادین بودیم که با اقدامات اداره آسیب‌های اجتماعی ۳ هزار و ۴۸۹ معتاد جمع آوری شد و امسال این طرح با جدیت بیشتری اجرا می‌شود.

صباغ تصریح کرد: یاور شهر در شهرداری تهران تشکیل شد تا به کمک بهزیستی بیاید و مشکلات سطح شهر کاهش یابد بر همین اساس امسال شهرداری طرح جدی برای جمع آوری آسیب‌های اجتماعی اجرا نموده که اتفاق درستی است و همه نیرو‌ها باید پای کار باشند و به خصوص در شب و تمام نقاط را رصد کنند.

دیگران خوانده اند:  رای گیری الکترونیک چگونه انجام می‌شود؟

شهردار منطقه یک به نقاط آسیب پذیر منطقه اشاره کرد و گفت: در بزرگراه صدر و چمران نقاط آسیب پذیری هست که شناسایی و در حال ساماندهی است.

صباغ حضور نیروی انتظامی به خصوص سرهنگ ضرونی را از نقاط قوت اجرای طرح در منطقه یک دانست و گفت: با همکاری‌های ایجاد شده این طرح نیز با موفقیت به انجام خواهد رسید.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *