صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه امشب در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، استان‌های ساحلی خزر، شمال شرق، شرق، بخش‌هایی از مرکز و جنوب غرب کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز رگبار باران و رعد و برق پیش بینی می‌شود گفت: همچنین در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می‌شود.

او گفت: فردا جمعه بارش در شمال غرب و غرب کشور قطع شده ولی در سایر مناطق ذکر شده و همچنین در سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان بارش ادامه می‌یابد.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: در شمال شرق، شرق، جنوب سیستان و بلوچستان، استان‌های مازندران و گلستان، بخش‌هایی از مرکز کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی بارش ها از روز شنبه ادامه دارد.

او بیان کرد: از روز یکشنبه در شمال شرق و شرق و دوشنبه در شمال شرق کشور بارش رخ می‌دهد و سپس سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

دیگران خوانده اند:  تنوع‌بخشی به ابزار‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از مسیر‌های توسعه بازار سرمایه

ضیائیان بیان کرد: از بعدازظهر یکشنبه سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود و از دوشنبه در شمال غرب برخی نقاط غرب، جنوب غرب و جنوب کشور سبب بارش خواهد شد.

وی افزود: پنجشنبه در استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی نواحی مرکزی کشور و پنجشنبه و جمعه در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید و در برخی نقاط گرد و خاک پیش بینی می‌شود و تا روز شنبه کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خواهیم داشت.

او اظهار کرد: برای این تشدید بارش ها طی این هفته و هفته آینده هشدار هواشناسی صادر شده که  همزمان با آن شاهد تشدید بارش ها و آب‌گرفتگی معابر خواهم بود.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *