رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه جلسه مدیران باشگاه‌های لیگ برتر با وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: جلسه خوبی بود و امیدواریم به نتیجه ختم شود که بتوانیم از حقوق خود در موضوع حق پخش به خوبی برخوردار شویم. از طرف دیگر درباره تبلیغات محیطی هم باید به حقوق خود برسیم. ما هم هنوز نمی‌دانیم فرمول این تبلیغات محیطی چیست. سه، چهار سال است که صورت‌های مالی سازمان لیگ ارائه نشده است. در جلسه هم چندین مدیر به موضوع اشاره کردند. ۳۰ بازی پرسپولیس و ۳۰ بازی استقلال پخش زنده می‌شود و درآمد تبلیغات محیطی با در نظر گرفتن این موضوع باید بین باشگاه‌ها تقسیم شود.

او ادامه داد: برخی دلالان در انتهای فصل به هر نحوی فشار وارد می‌کنند. بر سر انتخاب سرمربی تیم یادتان هست چقدر فشار وارد کردند؟ به دنبال این بودند یک مربی یک میلیون دلاری بیاوریم. من اگر به دنبال سایه امن بودم این کار را انجام می‌دادم، اما اوسمار را حفظ کردم و این پول را ندادم. الان هم بحث تمدید قرارداد بازیکنان را مطرح کرده‌اند.

دیگران خوانده اند:  پیروزی کره جنوبی، ژاپن و استرالیا مقابل حریفان

درویش درباره محرومیت امید عالیشاه هم گفت: در جلسه متوجه این موضوع شدم. صحبت‌های عالیشاه بعد از بازی با گل‌گهر توسط کارشناسان تایید شد و داور یک پنالتی برای ما نگرفت. همه اینها برای این است که نمی‌خواهند پرسپولیس به روندش ادامه دهد.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به اظهارات جواد نکونام که عنوان کرده بود یک تیم در نیم فصل ۳ میلیون دلار خرج کرده است، گفت: آقای نکونام اطلاعات کافی دارد. ما کلا دو بازیکن جذب کرده‌ایم. فکر می‌کنم نظر نکونام پرسپولیس نبود.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *