جواد نکونام  سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک اظهار داشت: در مورد بازی فردا کارمان و هدف‌مان کاملا مشخص است. در بازی قبلی هم همه دیدند که تیم ما همه تلاشش را کرد که برنده شود اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. تمرکزمان روی بازی فردا است و به دوست خوبم مجتبی حسینی بابت چنین تیم خوبی تبریک می گویم و قطعا بازی فردا بازی راحتی برای هیچ کدام از دو تیم نخواهد بود. باید با تمرکز کافی و فعل خواستن ان‌شاءالله نتیجه لازم را کسب کنیم.

او ادامه داد: چیزی که صالح حردانی به بنده گفت این بود که در تمرین دوم بعد از بازگشت از تیم ملی شوتی زده و دچار آسیب دیدگی شده است. الان شرایط بازی دارد و می‌توانیم از او استفاده کنیم . باید پزشکان تیم نظر نهایی را بدهند. خستگی سفر تیم ملی تاثیرگذار بوده اما نگاه ما به تیم ملی، ملی است. خود شما دیدید که امسال شرایط تیم ما چگونه است. یامگا را به آن شکل از دست دادیم. یکی از بهترین پاسورهای تیم مهدی‌پور را نیز از دست دادیم. کاملا نابرابری داشتیم نسبت به مدعیان و امیدوارم مصدومیت‌های جزئی گریبان تیم ما را نگیرد.

دیگران خوانده اند:  رئیس اسبق فدراسیون کشتی درگذشت

او بیان کرد: مربیگیری سختی‌های خاص خودش را دارد. از روز اولی که آمدم سختی‌های کار را می دانستم. اتفاقات عجیب غریب هم در فوتبال ایران زیاد می‌افتد. من که فوتبال حرفه‌ای بازی کرده‌ام هضم خیلی از مسائل برایم سخت است. نگاهم کاملا فوتبالی است و تلاش می‌کنم مشکلات را حل کنم. نگرانی‌ام تیمم است و باید بازیکنانم در هر تمرین بهترین بازدهی را داشته باشند و من هم باید بهترین شرایط را برای آنان فراهم کنم.

نکونام افزود: در ۸ هفته پایانی تمام تمرکزم روی تیم است و باشگاه و مدیریت هم بهترین شرایط را برای تیم فراهم کند تا بتوانیم این هفته‌ها را خوب پشت سر بگذاریم. بازیکنان و کادرفنی واقعا کار بزرگی را انجام دادند و امیدوارم بتوانیم در ۸ هفته پایانی هم بهترین عملکرد را داشته باشیم. تمام تیم‌ها مدعی هستند و دوست دارند جام بگیرند اما یک جام است برای یک تیم که دقت بیشتر، مهره بیشتر و کیفیت بالاتری داشته باشد.

دیگران خوانده اند:  در لحظات حساس هنوز هم کمی شکننده هستیمSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *