عباس شعبانی معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان به تشریح نقشه راه فعالیت مناطق ۲۲ گانه در سال ۱۴۰۳ پرداخت. معاون هماهنگی و امور مناطق اساس کار نقشه راه سال ۱۴۰۳ ارتقاء وضعیت خدمت به شهروندان برشمرد که مناطق را در پیشبرد اهداف برنامه ریزی شده توسط این دوره از مدیریت شهری با شتاب بیشتری یاری خواهد رساند.

عباس شعبانی تدوین این نقشه راه را براساس ‍‍پایش مستمر وضعیت اتمام پروژه‌های من شهردارم مناطق ۲۲ گانه، تعیین تکلیف احکام انتصاباتی مدیران، ثبت هزینه و پیشرفت فیزیکی پروژه ها، بررسی وضعیت مصوبات نظارت ستادی در سال ۱۴۰۲، گزارش ساماندهی آسیب‌های اجتماعی، ارائه گزارش تفویض اختیارات به نواحی ۱۲۴ گانه، گزارش اقدامات صورت گرفته در طرح تحول ۲۰گانه و الگوی ۳۶۰ درجه و طرح الگوی خدمت، بررسی وضعیت پیشرفت ریالی و فیزیکی پروژه‌های مناطق ۲۲ گانه، گزارش اعتبارات غیر نقدی، انعقاد کلیه قرارداد‌ها بر اساس اعتبارات ابلاغی را برشمرد.

دیگران خوانده اند:  تدابیری برای کمک به کودکان بدسرپرست

در ادامه این هم اندیشی مهدی شریفیان مدیرکل برنامه ریزی و سرمایه انسانی و سید محمد فیاض مدیرکل هماهنگی، نظارت و پگیری امور مناطق به ارائه گزارشی مجمل از فعالیت‌ها و دستاورد‌های مناطق ۲۲ گانه در سال ۱۴۰۲ پرداختند و ضمن تأکید بر اجرای حداکثری طرح‌های برنامه ریزی شده در سال ۱۴۰۲ این معاونت استمرار این روند بهبود خدمتی در سال ۱۴۰۳ را خواستار شدند.

شهرداران مناطق ۱۵، ۲، ۱۹، ۲۱، ۵، ۱۰ در پایان این هم اندیشی به ارائه پیشنهادات در راستای تحقق حداکثری برنامه‌های جدید مدیریت شهری در سال ۱۴۰۳ پرداختند و هماهنگی‌های لازم جهت بهبود عملکرد در برخی حوزه‌های مطرح شد صورت گرفت.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *