هفته شانزدهم سی و شمین دوره لیگ برتر هندبال مردان امشب با برگزاری ۶ دیدار به پایان رسید که صنعت مس به روند پیروزی‌های خود ادامه داد، فرازبام خائیز دهدشت نخستین پیروزی فصل خود را کسب کرد و سپاهان نوین شکست سنگینی مقابل زغال سنگ طبس متحمل شد. 

در مهمترین و حساس‌ترین دیدار امروز دو تیم صنعت مس کرمان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون که رده‌های اول و دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند به مصاف هم رفتند که مس با درخشش فواد فرهادی دروازه‌بان خود، موفق شد از شکست در نیمه اول، پیروزی بسازد و در نهایت با نتیجه ۲۹ بر ۲۶ حریف سرسخت خود را با شکست بدرقه کرد.

گیتی‌پسند اصفهان نیز با پیروزی برابر پیکان سبزوار جمع امتیازات خود را به عدد ۲۷ رساند تا هم‌امتیاز نیروی زمینی شهید شاملی کازرون شود و در رده سوم جای بگیرد.

فرازبام خاییز دهدشت نیز نخستین پیروزی فصل خود را امشب مقابل پرواز هوانیروز اصفهان کسب کرد، اما با چهار امتیاز همچنان در انتهای جدول رده‌بندی قرار دارد.  

دیگران خوانده اند:  واکنش سرپرست استقلال به برتری برابر ذوب آهن

سپاهان نوین نیز نتوانست بازی‌های خوب را ادامه دهد و ۱۴ بر ۲۳ مقابل زغال سنگ طبس شکست سنگینی را متحمل شد، اما فولاد سپاهان ششمین برد خانگی خود را مقابل نفت و گاز گچساران رقم زد.

نتایج کامل دیدار‌های هفته شانزدهم از این قرار است:

هفته شانزدهم (دوشنبه – ۲۰ فروردین ۱۴۰۳)
فولاد سپاهان ۲۴ – نفت و گاز گچساران ۲۰
گیتی‌پسند اصفهان ۳۰ – پیکان خراسان ۲۵
صنعت مس کرمان ۲۹ – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۶
فرازبام خاییز دهدشت ۲۸ – پرواز هوانیروز اصفهان ۲۵
زغال سنگ طبس ۲۳ – فولاد سپاهان نوین ۱۴
پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد ۳۹ – آلومینیوم اراک ۳۵

در پایان هفته شانزدهم صنعت مس کرمان با ۳۲ امتیاز بی‌رقیب در صدر جدول تکیه زده است و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و گیتی‌پسند با ۲۷ امتیاز دوم و سوم جدول هستند. در جدول رده‌بندی لیگ برتر هندبال فولاد سپاهان با ۲۴، زغال‌سنگ طبس با ۲۳، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۲۱، نفت و گاز گچساران با ۱۸، پیکان خراسان با ۱۲، سپاهان نوین با ۱۰، پرواز هوانیروز با ۶، آلومینیوم اراک با پنج و فرازبام دهدشت با چهار امتیاز رده‌های چهارم تا دوازدهم را در اختیار دارند.

دیگران خوانده اند:  تیم ملی ایران وارد هنگ کنگ شدSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *