پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور  در نشست خبری قبل از بازی با ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: ذوب آهن حریف سختی است و مانند آلومینیوم معمولا با ۵ بازیکن در خط دفاعی بازی می‌کند. باید صبر و حوصله داشته باشیم تا با استفاده از فضاها موقعیت ایجاد کنیم.

او ادامه داد: باید در بهترین فرم باشیم چون مسابقات زیادی در پیش است و باید انگیزه خودمان را حفظ کنیم. فردا هم سعی می‌کنیم بهترین خودمان را ارائه کنیم‌.

او در پاسخ به این سوال که بیشتر در زمین خودی بازی می‌کنید؟ خمس پاسخ داد: سوال بعدی لطفا!

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای بازی هوایی و پاس‌های بلند پشت دفاع ذوب آهن دارید؟ گفت: بیشتر تیم‌های ایرانی این طور بازی می‌کنند. باید فارغ از سبک بازی حریف، بازی مان را ارائه کنیم. نمی‌دانم شما در سالیان گذشته بازی‌های تراکتور را می‌دیدید یا نه. آن وقت می‌فهمید بهتر از اکنون  بازی می‌کرد یا نه.

دیگران خوانده اند:  نبود بیرانوند به پرسپولیس ضربه می‌زند/ نباید به باشگاه‌های ما مجوز حرفه‌ای بدهند

او ادامه داد: در رابطه با اینکه تیم حریف انگیزه دارد یا نه اطلاعی ندارم. اما اطلاع دارم که ما تیم بسیار با انگیزه‌ای هستیم، چون برای رده‌های بالای جدول تلاش می‌کنیم. به هر حال وقتی تیمی ۷ بازی است که برنده نشده این تیم دچار مشکل است. ما باید ورای آمار و ارقام نگاه کنیم و خوب بجنگیم که سه امتیاز بازی که مهم و حیاتی است را به دست بیاوریم.

او در واکنش به اینکه آیا از داوری بازی فردا نگران است؟ گفت: من هیچ وقت انتظار و توقعی از داوران ندارم. اتفاقا خودم را برای بدترین سناریو‌ها آماده می‌کنم. به نظر من کسی که رقابتی باشد باید این ایده‌ها را در سر خود بپروراند. همه ما مربیان انتظار حداقلی از عدالت را در زمینه داوری داریم. البته می‌دانم که کار داوران کار بسیار سختی است؛ بنابراین صحنه‌هایی در بازی ممکن است وجود داشته باشد که نظر ما و داور و اصحاب رسانه متفاوت است. تنها خواسته ما از داور این است که عادلانه و برابر رفتار کند. همان طور که ما همیشه محترمانه رفتار می‌کنیم.

دیگران خوانده اند:  مبلغ پایه سقف قرارداد ۳۲۰ میلیارد تومان است

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سوال که گفته بود سوال بعدی، گفت: درست است در بازی اخیر تعداد پاس‌های روبه عقب بیش از اندازه بود، بیش از چیزی که من خودم هم دوست دارم باشد. به ویژه زمانی اتفاق افتاد که ما جلو بودیم. وقتی نتیجه به نفع ما بود راضی بودیم و همین راضی بودن و عدم جاه طلبی باعث شد برای گل دوم تلاش لازم را انجام ندهیم. اما فکر می‌کنم که نارضایتی هواداران به این خاطر نبود و به خاطر گل دریافت شده بود و هنگام تلاش برای گلزنی تشویق‌مان کردند. این هفته ما در تمرین تاکید کردیم که بیشتر هجومی و روبه جلو بازی کنیم.

خمز در پاسخ به این سوال که در بازی کم کنار خط می‌آمد؟ گفت: بازی با ذوب آهن شما تشریف بیاورید روی نیمکت و شما دستورات لازم را بفرمایید. البته من هیچ وقت فروتنی را کنار نمی‌گذارم که به شما بگویم چگونه کارتان را انجام دهید، بگذارید این احترام متقابل باقی بماند.

دیگران خوانده اند:  به تغییر سرمربی هنگ‌کنگ کاری نداریم

او در رابطه با اینکه تعطیلات تاثیر منفی گذاشته یا نه گفت: نه نگذاشته است.

خمز درباره اینکه می‌تواند تراکتور را قهرمان کند یا نه؟ گفت: پیشگو نیستم.

وی درباره  اینکه دلیل عدم حضورش در نشست‌های خبری چه بود؟ گفت: در تعطیلاتِ مطبوعاتی بودم!

سرمربی تراکتور درباره تاثیر منفی عدم حضور گوستاوو در بازی گذشته گفت: صرفا گوستاوو نیست. هر بازیکن مهمی که نباشد جای خالی‌اش احساس می‌شود. تیم ما نباید به حضور یا عدم حضور بازیکنی وابسته باشد.

خمز در پایان درباره غایبان تیمش در این مسابقه مطرح کرد: تنها گوستاوو  واگنین مصدوم است.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *